progresja

Temat: CIEKAWE INFORMACJE ...
Emiter laserowy RIKTA ESMIL-1
ZDUMIEWAJĄCY EFEKT KLINICZNY!
JEST TO JEDYNE TAK DZIAŁAJĄCE URZĄDZENIE NA ŚWIECIE!

Szczegółowy opis działania poniżej.
Służymy specjalistycznymi konsultacjami medycznymi w zakresie stosowania oferowanych przez nas emiterów RIKTA oraz leczenia medycyną kwantową.
Zachęcamy do zadawania pytań w poszczególnych jednostkach chorobowych: biuro@rikta.pl
Emiter przystosowany jest do współdziałania ze wszystkimi dodatkowymi końcówkami (laryngologicznymi, ginekologicznymi, stomatologicznymi...
Kwantoterapia, (z zastosowaniem emiterów laserowych RIKTA) w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku leków, nie skupia się jedynie na usuwaniu objawów, ale zajmuje się pierwotną przyczyną schorzenia, często całkowicie ją eliminując.
Droga do stworzenia RIKTA wiodła przez przełomy naukowe, nagrodzone w efekcie kilkoma nagrodami Nobla!

RIKTA, jako jedyne tego typu urządzenie na świecie, posiada efektywnie działające synergicznie emitery:
1. Promieniowania podczerwonego lasera ( Pulsacyjne SPL – Super Pulsed Laser)
2. Promieniowania podczerwonego (LED, light emitting diodes)
3. Promieniowania czerwonego widzialnego (LED, light emitting diodes)
4. Stałego pola magnetycznego (z uwagi na taką właśnie konstrukcję RIKTA pozwala na przeprowadzenie bardzo skutecznej magneto-LEDo-laseroterapii)
5. W wybranych modelach dodatkowo przezsórna elektrostymulacja - TENS
(Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation - Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwów)

Poszczególne elementy promieniowania działają w bardzo niskich, bezpiecznych dawkach (kwant to najmniejsza porcja promieniowania elektromagnetycznego), ale dzięki temu, że działają jednocześnie, wzmacniają się nawzajem, tworząc

ZDUMIEWAJĄCY EFEKT KLINICZNY!
JEST TO JEDYNE TAK DZIAŁAJĄCE URZĄDZENIE NA ŚWIECIE!

Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE 1252, niemiecki TUV, a także jest dopuszczone do obrotu w RP (CN901820000) jako laser klasy II/A.

Jak działa RIKTA w naszym organizmie? Przede wszystkim poprawia mikrokrążenie, stymuluje mechanizmy odporności, poprawia przewodnictwo włókien nerwowych, reguluje konieczne do prawidłowego funkcjonowania mechanizmy sprzężeń zwrotnych, zwiększa produkcję enzymów i związków energetycznych jak ATP, redukuje poziom cholesterolu, zwiększa syntezę kolagenu, poprawia odżywienie, ukrwienie i regenerację tkanek, normalizuje syntezę prostaglandyn, znacznie przyspiesza gojenie ran, zapobiega przerostowi blizn. Ma również działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, silne przeciwbólowe, antyoksydacyjne, adaptacyjne, redukujące stres i inne.

Zapraszamy na prezentacje do naszego biura. Każdorazowo kurację poprzedza badanie i szczegółowy wywiad lekarski, przeprowadzany przez naszego lekarza (QMA), który wyznacza indywidualny program leczenia. Pacjenci zakwalifikowani do leczenia mogą korzystać z zabiegów w naszym gabinecie, a także – po przejściu krótkiego, bezpłatnego szkolenia – stosować zabiegi samodzielnie, we własnym domu. W tym celu umożliwiamy naszym Pacjentom wynajem urządzeń RIKTA na czas kuracji lub ich zakup po zakończeniu terapii.

Poniżej przedstawiamy listę chorób, w których RIKTA jest sprawdzonym, skutecznym i bezpiecznym sposobem leczenia. Lista ta jest jednak o wiele dłuższa - składa się z ponad 200 chorób i stale się wydłuża. Dlatego jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię jednostki chorobowej, zapytaj naszego lekarza.

Są także i przeciwwskazania: nowotwory, choroby krwi, ciąża, nadczynność tarczycy, padaczka, ostre stany wymagające szybkiej interwencji np.chirurgicznej (np. zapalenie wyrostka robaczkowego, zawał serca), choroby z obecnością treści ropnej, wysoka gorączka.
W razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie z innymi lekarzami Towarzystwa Medycyny Kwantowej (QMA) na całym świecie, na bieżąco konsultujemy się ze sobą w sprawie naszych Pacjentów.

Choroby, w leczeniu których RIKTA jest szczególnie skuteczna:

Owrzodzenia podudzi, oparzenia, rany (znaczne przyspieszenie gojenia!).

Choroby układu sercowo-naczyniowego np. arytmie, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, kardiomiopatie, żylaki i owrzodzenia kończyn dolnych.

Choroby narządu ruchu - zapalenia, bóle stawów (różnych), schorzenia kręgosłupa, rehabilitacja po urazach i stanach zapalnych, rwa kulszowa, bóle i zapalenia korzonków, mialgie.

Choroby układu oddechowego, nosa, uszu i gardła - astma oskrzelowa, zapalenia zatok, gardła, infekcje dróg oddechowych, zapalenie migdałków, zapalenie ucha i powikłania po nim (np. szum w uszach), anginy.

Choroby układu nerwowego - choroba Meniere'a, padaczka, zaburzenia krążenia mózgowego i kręgowo-podstawnego, stwardnienie rozsiane, neuralgie, neuropatie, niektóre postacie moczenia mimowolnego, bóle głowy, w tym migrena.

Choroby układu moczowo-płciowego - bolesne miesiączkowanie, zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia laktacji, nadżerki szyjki macicy, bezpłodność - niektóre formy, mastopatia,| zapalenie gruczołu sutkowego, zapalenia przydatków, zapalenie prostaty, choroby nerek i dróg moczowych, dyzurie, zapalenie kłębuszków nerkowych i pęcherza, moczenie mimowolne.

Choroby układu pokarmowego - zapalenia żołądka, wątroby, dwunastnicy, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, dyskineza dróg żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego, marskość wątroby, zaparcia, świąd i szczeliny odbytu.

Choroby skóry - brodawki, opryszczka, wypadanie włosów, grzybica stóp, inne choroby skóry.

Choroby jamy ustnej - zapalenie jamy ustnej, dziąseł, paradontoza, zapalenie przyzębia.

Choroby oka - zaburzenia wzroku, urazy oka.

P.H.U. PLENUS
ul. Witolda 17
81-532 Gdynia
tel. 058 664 82 51
kom. 0602 622 200
biuro@rikta.pl
więcej informacji -zdjęcia : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280029460

Źródło: ehlersdanlos.fora.pl/a/a,50.html